Věšáková stěna Orion, panel, dub-masiv

Kód: GORION-40
6 hodnocení
8 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Věšáková stěna Orion je vyrobena z masivního dubového dřeva ve středně tmavém, lehce medovém odstínu. Stěnu zdobí police s kovovou tyčí a čtyři věšáky. Povrch masívu je ošetřen šetrným přírodním olejem, který prodlužuje životnost dřeva a nechává vyniknout jeho přirozenou strukturu.

 

Série: Orion
Výška: 117 cm
Šířka: 85 cm
Hmotnost produktu: 22 kg
Materiál rámu: Dub, masiv - kartáčovaný
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej NATURA

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní věšáková stěna Orion z poctivého dubového dřeva v jednoduchém přírodním designu zapadne do moderních i tradičních interiérů. Součástí věšákové stěny jsou čtyři věšáky a jedna police s tyčí pro zavěšení oblečení.

Rozměr věšákové stěny z masivu: 117 cm x 85 cm (výška x šířka)

Kvalitní masivní dřevo

U nás vsázíme na kvalitu a věříme, že masivní nábytek je ta nejlepší investice do bydlení. Nejen, že ho jen tak něco nezničí, navíc vám bude sloužit dlouhé roky a i po mnoha letech bude vypadá pořád k světu. Věšáková stěna z dubového dřeva ze série Orion je vyrobena z prvotřídního dubového dřeva, které vyniká svou střední tvrdostí a vysokou odolností. Dubové dřevo je navíc upraveno metodou kartáčování, která dodává nábytku lehce rustikální nádech a zvýrazňuje jeho přirozenou strukturu.

Šetrný olej NATURA

Každý kousek dřeva je natřen šetrným olejem NATURA. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a šetrným složením, které uchová vzhled i kvalitu dřeva po dlouhá léta.

Kompletní servis

Rádi vám zajistíme kompletní servis, od poradenství přes dodání až po výnos. Více informací najdete na stránkách Doprava a platba a Montáž nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věšákové stěny
Záruka: 2 roky