Dvojitá věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL028B2P
8 100 Kč
Skladem

Dvojitá věšáková stěna Belluno Elegante, vyvedená v čistém bílém odstínu, přináší do prostoru funkčnost i eleganci. Robustní konstrukce z masivní borovice zaručuje stabilitu a dlouhou životnost. Díky dvojité řadě háčků poskytuje mnoho místa pro pohodlné uspořádání kabátů, šálů a kabelek. Tento kus nábytku je ideální pro efektivní využití prostoru a dodá každé předsíni či chodbě organizační výhodu s nádechem venkovského šarmu.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Když jednoduchá věšáková stěna nestačí, máme pro vás rovnou dvojitou věšákovou stěnu. Je krásná a celistvá. A bude skvěle ladit s komodou. Velké rodiny jistě možnost rozšířené plochy k pověšení oblečení ocení. Zrcadlo můžete pověsit klidně samostatně.

Proč nevěšet oblečení přímo na zeď

Nábytek určený k věšení oblečení má své praktické opodstatnění. Na jedné straně chrání vaše kabáty a bundy od znečištění a poškrábání. Klasická omítka obsahuje drobné, ostré částečky a nebývá vždy plně odolná otěru. Nikdo přece nestojí o nemilá překvapení v podobě zabarvení od zdi. Na druhou stranu věšáková stěna chrání také vaše zdi od případného znečištění ušpiněným oblečením. Dost už o praktických záležitostech. Pojďme se bavit o estetice.

Výrazný kus, který neruší

Nezabírá téměř žádné místo. Kopíruje zeď. Přesto však celkem výrazně určuje ráz celé místnosti. Ve vstupních prostorech totiž mnoho nábytku nebývá. O to důležitější je správná volba vhodných vzájemně ladících kousků.

Máte velikou rodinu nebo třeba preferujete mít své svršky vždy pěkně po ruce? Potom oceníte celkem šest dvojitých věšáků v úpravě satin. Nemusí to být jen oblečení. Na věšáčcích se bude stejně dobře vyjímat například kabelka, pásek nebo dlouhý bižuterní náhrdelník. Je prostě skvělé mít více možností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věšákové stěny
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 108 cm
Výška: 130 cm
Kód zboží: ASPL028B2P
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: