Věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL026B
2 970 Kč
Skladem

Věšáková stěna Belluno Elegante v bílém provedení představuje praktický a zároveň vizuálně přitažlivý prvek do jakékoli předsíně či haly. Vyrobená z masivní borovice, je tato věšáková stěna synonymem kvality a odolnosti. S dostatkem háčků a poličky nabízí efektivní řešení pro uspořádání kabátů, klobouků a dalších doplňků. Její minimalistický design a čistá bílá barva se snadno sladí s různými styly interiéru, přinášející svěží a uspořádaný vzhled do vašeho domova.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Další krásný kousek do vašeho bytu. Že to nic není? Deska s věšáky? Nenechte se mýlit. Tenhle kousek nábytku je neocenitelným a nenahraditelným pracantem. Každý den poctivě drží vaše oblečení a neztrácí přitom nic ze své krásy.

Pod kabáty nebo v celé své kráse

Je jedním z prvních, kteří vás přivítají po návratu domů. Tedy kromě milujícího partnera či partnerky, dětí nebo boloňského psíka. Bílá věšáková stěna vypadá krásně i sama o sobě. A většinou ji neuvidíte takovou, jako je na našem obrázku. Ale oblečenou do vašeho kabátku nebo plédu a zamotanou do šál vašich dětí. Věšáková stěna toho unese opravdu hodně. Je vyrobena z masivu kvalitní finské borovice a natřena příjemně teplým odstínem bílé barvy.

Tři dvojité věšáky v povrchové úpravě satin pevně drží v kvalitní frézované desce. Přestože je věšáková stěna elegantně krásná a designově čistá, je také velmi praktická. Kromě opory poskytuje také ochranu vašim stěnám. Stěny je totiž v případě znečištění od oblečení třeba vymalovat. Naši věšákovou stěnu pouze otřete jemně navlhčeným měkkým hadříkem a máte uklizeno.

Do malých chodeb i velkorysých prostor

Bílý nábytek se hodí i do malých prostor. Opticky je totiž rozšíří a provzdušní. Samostatná věšáková stěna navíc opravdu zabírá jen ten nejnutnější prostor. A pokud budete potřebovat rozšířit úložný prostor, doplníte ji o další kousky ze série. Třeba hned. Nebo postupně, jak nároky vaší rodiny porostou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předsíně
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 47 cm
Výška: 130 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL026B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: