Konferenční stolek Barna, dub, masiv

Kód: G10L-72
16 hodnocení
8 990 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubový konferenční stolek je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konferenční dubový stolek Barna byl vyroben z dubového masivu té nejvyšší jakosti. S jeho nákupem tak získáte opravdu kvalitní, designově velmi povedený, univerzální kousek. Je opravdu velmi přizpůsobivý. Díky své robustnosti působí spíše rustikálním dojmem. S vhodnými doplňky se ovšem může stát součástí i těch nejmodernějších interiérů. Dokážete si jej představit u sebe doma? Kdyby vám v představách překážel větší rozměr, podívejte se na jeho menší čtvercovou variantu.

Kam si umístíte svůj nový konferenční stolek? 

Možná vás jako první napadne obývací pokoj. Konferenční stolky však nacházejí uplatnění na více místech. Studentský pokoj nebo třeba pracovna. U studentského pokoje je účel využití asi jasný. Ale proč zrovna pracovna?

Stůl určený k práci jím rozhodně nenahradíte. U nízkých stolků se však obecně vedou rozhovory mnohem snadněji než u mohutných pracovních stolů. Je v tom trocha psychologie. U nízkého konferenčního stolku se prostě cítíme méně formálně a rozhovor plyne lépe a snadněji. Schválně si to sami vyzkoušejte. Pokud jsou součástí vaší práce i rozhovory s klienty, zvažte, jestli k pracovnímu stolu nepořídit i stolek konferenční. 

Příjemné mikroklima v místnosti

Jak už v popisku zaznělo, výrobce použil jen ten nejkvalitnější dubový masiv ošetřený přírodním olejem s voskem. S nábytkem si domů přinášíte kousek čisté přírody. Stůl tak podporuje zdravé mikroklima v místnosti. A ta vůně pravého dřeva. Cítíte ji taky?

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Výška: 46 cm
Šířka: 115 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost produktu: 30 kg
Materiál: Dub, masiv
Počet polic: 1 police
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem