Konferenční stolek Barna, čtvercový, dub, masiv

Kód: G10L-73
21 hodnocení
7 390 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubový konferenční stolek je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný čtvercový konferenční stolek z dubového dřeva působí až roztomile. Nenechte se však mýlit. Se svými rozměry 65 x 65 centimetrů se rozhodně do domečku pro panenky nevejde. Je to bytelný a velmi kvalitní kus nábytku, který se hodí do moderních i rustikálních interiérů. 

Pravé dřevo a přírodní olej

S konferenčním stolkem Barna přichází do vašeho domova kousek přírody. Stolek se zrodil ze dřeva statného dubu. Vzal si jeho sílu, pevnost a stabilitu. Aby dřevo vydrželo krásné co nejdéle, byl konferenční stolek ošetřen přírodním olejem s voskem. Pryč jsou doby, kdy se dřevo schovávalo pod vrstvami neprodyšného laku. Dnes je v kurzu přirozenost. Moderní podkrovní byty, přiznané trámy a krásný přirozený nábytek s unikátní kresbou dřeva. Tomuto trendu fandíme. 

Máte rádi relaxaci?

Přestože se to na první pohled nezdá, konferenční stolky nám pomáhají relaxovat. I díky nim se můžeme pohodlně posadit na pohovku a vychutnat si horký nápoj v zimě nebo ledový drink v létě. Proto bychom jejich výběru měli věnovat dostatek pozornosti.

Konferenční stolek Barna nabízí kromě horní dřevěné desky také spodní polici. Zdvojnásobuje tak odkládací plochu a to se u stolku vždy hodí. Časopisy, knihy nebo ovladače na spodní polici navíc budou chráněny před nechtěným převrhnutím hrnečku s kávou nebo čajem. Konferenční stolek Barna vám přinese jen samé výhody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Výška: 46 cm
Šířka: 65 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost produktu: 22 kg
Materiál: Dub, masiv
Počet polic: 1 police
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem