Rozkládací stůl Orbetello 110 až 160 cm, kulatý-oválný, Dub, masiv

Kód: ASKULSR110
montáž ZDARMA
Značka: Massivo.cz
14 450 Kč
Skladem

Rozkládací stůl Orbetello je výjimečným kusem nábytku, který snoubí funkčnost s estetikou. S možností rozložení z kulatého tvaru o průměru 110 cm na oválný tvar o délce 160 cm, tento masivní dubový stůl přináší flexibilitu a půvab přírodního dřeva do každé domácnosti.

Stůl je dodáván bez židlí.

 

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Rozkládací stůl Orbetello 110 až 160 cm, kulatý-oválný

Kvalitní oválný rodinný stůl z masivního dubového dřeva. To je rozkládací stůl Orbetello. V základní velikosti má 110 cm po rozložení se pyšní až 160 cm. Pohodlně k němu tedy usadíte celou rodinu, ať už při každodenním stolování, nebo slavnostních obědech s rodinnou, nebo přáteli.

Jednoduše krásný kulatý stůl

Tento stůl se hodí do každého interiéru. Přírodní medový odstín dubového dřeva je příjemný a snadno kombinovatelný. Proto se skvěle hodí jak do moderního interiéru, tak i do interiérů ve vesnickém nebo skandinávském stylu. Ať už máte vymalováno bíle, nebo v pastelových odstínech tento stůl bude krásně doplňovat interiér. Všimněte si také důmyslného konického tvaru vrchní desky. Jemný kulatý rádius z vrchu vypadá jako tenká deska. Zachovává si ale svoji pevnost a odolnost, protože deska se mírně rozšiřuje a v podhledu nabírá na robustnosti.

Dřevěný stůl z masivu v kulatém provedení

Jídelní stůl bývá velmi zatěžovaný kus nábytku u vás v domácnosti. Pokud chcete, aby vám nábytek vydržel opravdu dlouho, zvolte si kvalitní zpracování i prvotřídní materiál. Dubové dřevo je známí pro svoji mimořádnou odolnost a pevnost a nábytek zůstává krásný po mnoho let. Časem dokonce dřevo získává na kráse, protože dochází k přirozenému stárnutí dřeva.

Stůl z masivu se vám nerozvrže

Celá konstrukce je extrémně pevná a stabilní a zaručuje vám pohodlí i bezpečnost při každodenním používání. Povrchová úprava stolu, ošetření olejem výrazně zvyšuje jeho odolnost a snižuje riziko poškození jeho vnějšího povrchu. Díky tomuto procesu si dřevo zachovává svůj přirozený vzhled a strukturu a zároveň získává dodatečnou ochranu před vnějšími faktory.

ORBETELLO

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Délka: 110-160 cm
Šířka: 110 cm
Výška: 75 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 hod.
Nohy: Dřevěné
Materiál: Dub - dřevo
Povrchová úprava: Olejováno
Hmotnost: 30kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: