Lamelový rošt Duo Flex NV, pevný, 120x200 cm

Kód: GDUOFNV120
4 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Pružný lamelový rošt Duo Flex NV 120 x 200 cm pro všechny druhy matrací. Každé lůžko má vlastní lamelový rošt, který zajišťuje příjemný a ničím nerušený spánek.

Detailní informace

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Lamelový rošt Duo Flex NV o velikosti 120 x 200 cm je vhodný pro všechny druhy matrací. Díky pružení tlumí část váhy, matrace je méně namáhaná a prodlouží se její životnost. V roštu se nachází 28 pružných lamel o šířce 38 mm. Výhodou roštu Duo Flex NV je oddělení lůžek, díky kterému dochází ke zvýšení komfortu při spaní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rošty do postele
Záruka: 2 roky
Rozměr: 120x200 cm
Materiál: Dřevo
Nosnost: 120 kg
Polohovatelnost: Pevný
Typ: Lamelové
Délka: 200 cm
Šířka: 120 cm
Šířka lamel: 38 mm
Výška roštu: 6 cm
Počet lamel: 28 lamel
Určeno pro matrace: všechny druhy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: