Noční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Kód: ASPL013B/D
5 970 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.6.2024

Noční stolek Belluno Elegante kombinuje bílou barvu s dekorem zlatého dubu, což vytváří elegantní kontrast a dodává mu klasický vzhled. Vyrobený z masivní borovice, se dvěma šuplíky pro praktické úložné řešení vedle vaší postele.

Detailní informace

Dbáme na kvalitu
Dbáme na kvalitu
našemu nábytku věříme
Materiály a elegance
Materiály & elegance
vybrané dubové dřevo a elegantní vzhled
EKO
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Montáž a servis
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Také máte rádi všechno hezky při ruce, když to potřebujete? Nejste sami. Navíc je tento požadavek i prostředkem k efektivnímu využití času. Správná volba nábytku a jeho rozmístění vám opravdu může ušetřit každý den spoustu minut.

Noční stolek pro noční pohodu

Večer si konečně obléknete to pohodlné pyžamo a vklouznete pod nadýchanou voňavou přikrývku. Na chvíli se ještě zachumláte, abyste se příjemně zahřáli. Sáhnete po vypínači a rozsvítíte malou lampičku s jemným tlumeným světlem. Do ruky vezmete knížku. Nahmatáte záložku a otevřete na straně příběhu, od kterého jste se předešlý večer vydali na cestu do říše snů. Zlehka uhladíte papír. Volnou rukou po paměti sáhnete pro hrnek neslazeného bylinkového čaje, který jste si přinesli ještě předtím, než jste si šli vyčistit zuby. A tohle všechno se mohlo stát právě i díky tomu, že máte vedle své postele noční stolek.

Na kvalitě záleží

V některých pokojích ji oceníte ještě více, než v jiných. Noční stolek Belluno Elegante je vyroben z masivu pravé finské borovice. Vrchní velice pevná deska je vyvedena v dekoru zlatého dubu. Krásně teplý odstín ještě více zútulní celý prostor. Přírodní dřevo hezky voní. Můžete se zhluboka nadechnout bez pocitu viny, protože i barva, kterou je natřen, je ekologická a zcela zdraví neškodná.

Než půjdete spát, otevřete ještě zásuvku, do které budete chtít schovat knížku. Neuslyšíte nic jiného, než sladké ticho. Zásuvky jsou totiž vybaveny kvalitními značkovými pojezdy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční stolky z borovice
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 59,5 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL013B/D
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Barva horní desky: Zlatý dub (mírně prosvítá struktura dřeva)
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá/zlatý dub
Úchytky: Staré zlato (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: