Ložnice Toskania 2D (Postel 180x200) odstín Medový, masiv, borovice
Kód: 1478/BEZ
Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.
Péče o nábytek Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.
Související produkty
Detailní popis produktu
Rustikální charakter masivní borovice
Ložnicová sestava Toskania zaujme na první pohled svou rustikální podobou a masivním provedením. Medový odstín ještě více podtrhuje přednosti dřeva — dá vyniknout sukům a textuře, takže z jednotlivých dílů nábytku vznikají originální a nezaměnitelné kousky.
Postel s úložným prostorem
Postel v úctyhodné velikosti 180×200 cm je opatřena pevným čelem, které zajistí stabilitu i při dlouhodobém používání. Zároveň působí jako estetický doplněk, který ladí s přírodními lůžkovinami. Součástí jsou šuplíky k uložení ložního prádla nebo knih k večernímu čtení.
Mějte vše potřebné po ruce
Díky dvěma nočním stolkům lze mít brýle, knihu, léky nebo sklenku vody vždy blízko postele. Výborně poslouží také jako místo pro lampu, abyste si mohli ve volné chvilce číst.
Velký úložný prostor pro celou ložnici
Prádelník s kombinací polic a zásuvek pojme lůžkoviny i oděvy a díky masivnímu provedení vydrží dlouhodobou manipulaci. Dvoudveřová šatní skříň se zásuvkami poslouží jako běžný šatník nebo pro uložení ložního prádla.
Co je součástí sestavy
Ložnice Toskania 2D medová se skládá ze čtyř kusů nábytku:
- Postel Toskania 180 se šuplíky, medová, 180×200 cm — rozměry rámu 217×187 cm, bez roštu a matrace.
- Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, masiv, borovice — rozměry 218×121×62 cm (V׊×H).
- Noční stolek Toskania, medový — rozměry 63×50×35 cm (V׊×H), dodáváme 2 kusy.
- Prádelník Toskania, masiv, borovice — rozměry 142×130×50 cm (V׊×H).
Montáž a péče
Sestava se dodává rozložená — montáž zvládnou 2 osoby za 6–9 hodin. Pokud nechcete montovat sami, zajistíme montáž přímo u vás doma.
Masivní borovice je živý materiál. Doporučujeme neutírat hrubými houbičkami ani agresivními prostředky, používat jemně navlhčený měkký hadřík a neumísťovat nábytek na přímé slunce ani v blízkosti topení.
Pokud hledáte další ložnicové sestavy, podívejte se na celou naši kolekci — nabízíme také variantu Toskania 2D s postelí 160×200 cm nebo větší sestavy Toskania 3D a 4D.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ložnicové sestavy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Styl: | Provence |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Masiv |
| Čas strávený montáži: | 2 osoby 6 - 9 hod. |
| Kód zboží: | LožniceToskania2D |
| Rozměry nočního stolku: | 63 x 50 x 35cm (V x Š x H) |
| Rozměry postele 180x200: | 217 x 187cm (Délka - Šířka) |
| Rozměry prádelníku: | 142 x 130 x 50cm (V x Š x H) |
| Rozměry šatní skříně: | 218 x 121 x 62cm (V x Š x H) |
| Úchytky: | Kovové |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




