Ložnice Orion 2D, dub, masiv-dýha

Kód: LOR1802D
1 hodnocení
90 700 Kč –4 % 87 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubová ložnice Orion 2D v přírodním odstínu se skládá z bytelné manželské postele, masivní komody, dvou nočních stolků, dvou polic a jedné šatní skříně. Každý kousek této sestavy je vyroben z masivního dubového dřeva v kombinaci s dubovou dýhou a ošetřen olejem a voskem.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Využijte naši službu montáže nábytku a zajistěte si maximální pohodlí.

Vnější rozměry Postele Orion 180x200
 
216 x 194 x 98cm (D x Š x V)
Vnitřní rozměry Postele Orion 180x200 180 x 200cm (rozměry pro matraci)
Rozměry matrace: 180 x 200 cm nebo 2x 90 x 200cm
Rozměry komody Orion 4s: 90 x 120 x 38cm (V x Š x H)
Rozměry nočního stolku Orion 2s: 45 x 60 x 39cm (V x Š x H)
Rozměry šatní skříně Orion 2d:
222 x 106 x 63cm (V x Š x H)
Materiál: Dub, Dubová dýha na smrkové laťovce
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava nábytku do ložnice Orion 2d v přírodním odstínu v sobě kombinuje jednoduchost, poctivost a moderní prvky. Set se skládá z kvalitního nábytku, který dohromady vytváří doslova harmonickou ložnici:

Šetrné oleje a vosky

Každý kousek sestavy do ložnice je natřen šetrným olejem či voskem. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a šetrným složením, které uchová vzhled i kvalitu dřeva po dlouhá léta.

Kompletní servis

Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Rádi vám ovšem zajistíme kompletní servis, od dodání přes výnos až po sestavení. Více informací najdete na stránce Montáž nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ložnicové sestavy
Záruka: 2 roky