Konferenční stolek Meryn, dub, masiv

Kód: G10L-58
21 hodnocení
7 890 Kč –8 %
Konferenční stolek Meryn
7 890 Kč –8 % 7 280 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubový konferenční stolek je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubový konferenční stolek byl vyroben z dubového dřeva té nejvyšší jakosti. Do interiéru si tak spolu s ním přinášíte kousek opravdové přírody. Ošetřen byl pouze přírodním olejem s voskem. Efekt je tak opravdu dokonalý. 

Rustikální dubový konferenční stolek 

Dřevěný stolek Meryn je designově velmi čistý. Díky tomu jej můžete umístit téměř do jakéhokoliv interiéru. V rustikálně zařízených prostorech bude perfektně ladit s dalším rustikálním nábytkem. Do moderních interiérů vnese hřejivou stabilitu. Bude vypadat naprosto famózně na koberci s dlouhým chlupem, na umělé kožešině a stejně tak i na surové betonové podlaze. Prostě univerzální kousek z kategorie kvalitní dřevěný nábytek

Jednoduše praktický

Přesně takový je dřevěný konferenční stolek z dubového masivu. Rovná vrchní deska, na kterou si v zimě položíte třeba hrneček se svařeným vínem vedle svícnu s líně plápolající voňavou svíčkou. A na spodní odkládací desku položíte rozečtený román, který stejně za pár minut znovu otevřete. Protože s napětím očekáváte, jak dopadne další kapitola příběhu.

Nebo budou na vašem konferenčním stolku spíš odpočívat ovladače k televizi nebo herní konzoli? To záleží na vás a vašich zálibách. Protože konferenční stolek Meryn zvládne romantiku i moderní klasiku. Přizpůsobí se vám a vašemu stylu. I v tom je jeho kouzlo.

Jídelna Cromo

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Výška: 46 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost produktu: 30 kg
Materiál: Dub, masiv
Počet polic: 1 police
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem