Komoda Massivo 3s, dub, masiv

Kód: G200-K3
9 hodnocení
Značka: Massivo.cz
13 890 Kč –12 %
Komoda Massivo 3s, dub, masiv
13 890 Kč –12 % 12 290 Kč
Skladem

Komoda Massivo 3s, dub, masiv se třema šuplíky je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda Massivo 3s, dub, masiv

Série Massivo nabízí také možnost úložného prostoru. Jedním z nich je komoda Massivo 3s, která ve vaší ložnici umožní skladovat ložní prádlo, oblečení nebo další potřebné textilie. Umístit jich také lze více vedle sebe, čímž získáte dlouhou polici nebo odkládací prostor. Vhodná je také do dětského pokoje nebo pokoje pro hosty.

Hladké stěny bez zbytečných dekorací

Komoda je v základním tvaru. Na první pohled je patrná absence zdobných prvků. Celkový design je minimalistický a jednoduchý a klade důraz především na materiál, kterým je dubové dřevo. Jeho textura a odstín jsou kladeny do popředí, a proto bylo při výrobě upuštěno od frézování, oblých tvarů, zbytečně rušivých úchytek a dalších zdobných prvků.

Estetické provedení s jednoduchými tvary

Místo toho komoda Massivo 3s nabízí jednoduchý tvar, hladké stěny a dokonalou možnost zakomponovat nábytek do jakéhokoli prostoru. Dřevo je perfektním materiálem ke kombinaci, a to například s kovem, sklem, plastem, ale i jinými. Díky tomu můžete vytvořit prostor podle vlastních představ a doplnit ho o své oblíbené dekorace.

Světlá barva s přírodními prvky

Komoda je stejně jako další jednotlivé kusy nábytku v přírodním barevném provedení, které je v teplém až medovém odstínu. Komoda je ideální do ložnice, kde působí klidně a harmonicky, ale své místo si najde také v předsíni, obývacím pokoji a jiných prostorech. Textura a suky zastupují místo běžných zdobných prvků a dávají komodě originální a přírodní vzhled.

Funkční provedení pro každodenní použití

Tento kus nábytku nabízí tři prostorné zásuvky. Právě díky tomu, že se jedná o masivní provedení nábytku, unesou jednotlivé zásuvky větší váhu. Umístit do nich můžete oblečení, ložní prádlo, různé textilie, menší boxy s drobnostmi nebo jiné předměty, jenž potřebujete mít uložené. Horní police nabízí dostatek prostoru pro dekorace, jako je svícen, rámeček s fotografií nebo vázu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Výška: 80 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost produktu: 67 kg
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA