Dubová postel Balli-černá 180x200 cm, dub, masiv

Kód: 10LB-0180CZ
3 hodnocení
Značka: Massivo.cz
21 490 Kč
Skladem

Dubová postel Balli-černá 180x200 cm, dub, masiv bez úložného prostoru je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubová masivní postel se stane vaším novým partnerem pro spokojený spánek. 180 centimetrů na šířku. To je spousta prostoru pro sdílení. Manželská dubová postel z masivu je nejen designově propracovaná a jednoduše krásná. Je také velmi pohodlná a praktická. Skýtá přesně ta „nej“, která od perfektní postele požadujete. Pro vás bude vaše nová dubová postel určitě tou nejpohodlnější a nejstylovější.

Postel jako designový prvek

I postel se může stát funkčním a přesto designově dokonalým doplňkem interiéru. No ano. Můžete si koupit libovolnou postel. Nejspíš svému účelu poslouží dobře, když udrží matraci a vaši váhu. Ale bude takový obyčejný kus nábytku slušet také vaší ložnici?

Dubová postel Balli je opravdu krásná. Spoje částí rámu z dubového dřeva vypadají zajímavě. Propůjčují celku rustikální vzhled. Dalším výrazným prvkem je čelo z dubových desek. Dodává pocit bezpečí a umožňuje pohodlné denní lenošení. To když o něj opřete polštáře a uvelebíte se s dobrou knihou.

Pohodlná a bytelná

Přesně taková je masivní dubová postel Balli. Její obvodový rám má na šířku úctyhodných 9 centimetrů. To rozhodně není na dřevěnou desku málo. Výška rámu je celých 15 centimetrů. Nohy postele jsou vyvedeny jako podstavce s efektním sešikmením. Kovové prvky v černé barvě dodávají vzhledu na razanci a autenticitě. Pro zvýšení stability byla postel vybavena ještě přídavnými skrytými nohami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 225 cm
Šířka: 200 cm
Výška bočnice od země: 40 cm
Síla rámu: 9 cm
Šířka boční desky: 15 cm
Výška postele od země: 25 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 180x200 cm nebo 2 x 90x200 cm
Materiál: Dub, masiv