Dubová postel Massivo Style 140x200 cm, dub, masiv

Kód: G85140-10-S
1 hodnocení
14 390 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubová postel Massivo Style 140 x 200 cm, dub, masiv bez úložného prostoru je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 215 cm
Šířka: 155 cm
Síla použitého materiálu: 2 cm
Šířka boční desky: 17 cm
Výška postele od země: 21 cm
Rozměr nohy: 7x7 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 140x200 cm
Materiál: Dub, masiv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubová postel Massivo Style 140 x 200 cm, dub, masiv

Dubová postel Massivo Style je ideální v kombinaci s dalšími kusy nábytku série Massivo. Její provedení je jednoduché, v základních tvarech a patrná je také absence výrazných zdobných prvků. Důraz je kladen na čisté a rovné linie, které nejsou rušeny záhyby nebo oblými tvary. Tento koncept dává vyniknout přírodní podobě nábytku a vyzdvihuje kladné vlastnosti dubového dřeva, jako je tvrdost, odolnost a dlouhověkost.

Základní provedení s nenápadnými prvky

I když je na první pohled viditelná snaha o minimalismus, přeci jen se zde nachází několik nenápadných zdobných prvků. Nejvýraznějším z nich je čelo postele, které je narozdíl od postele Massivo Classic rozděleno na dvě části s lehkým průhledem mezi nimi. Tento prvek lehce odlehčuje masivní provedení řady, a to hlavně v případě, že je zvolen k doplnění postele noční stolek s dvěma zásuvkami.

Nižší postel drží rám, jehož strany přesahují do prostoru, ohraničují prostor pro matrace a vytvářejí příjemně oddělené místo pro spánek. Posledním zdobným prvkem, ač nenápadným jsou silnější nohy. Celá postel je provedena s pomocí štíhlých desek, ale nohy si drží masivní a dominantní pozici. V designu se tak střídají štíhlé plochy s výraznějšími částmi dřeva a celá postel je tak stabilní a pevná.

Zvolte umístění, které vám bude vyhovovat

Díky rozšířenému rámu můžete postel bez obav přisunout i ke zdi a nebát se jejího poničení. Pokud si oba v páru raději užíváte možnost spát u uličky, umístěte postel do prostoru. Její boky můžete ozdobit praktickým pomocníkem ve formě nočního stolku a užívat si další úložný prostor.

Příjemná barva a výrazná textura

Teplý odstín dubového dřeva jednoduše zapadne do různých typů prostorů a ložnic. Můžete vyzdvihnout jeho krásu tím, že jej doplníte o bílou nebo naopak využít jeho lehce kombinovatelného provedení a ozdobit ložnici výraznějšími barvami nebo vzory.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá, Přírodní
Šířka: 140 cm
Délka: 200 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Typ podstavce: Na podstavci
Úložný prostor: S úložným prostorem, Bez úložného prostoru
Materiál: Dřevo, Masiv
Dekor: Dub
Čelo postele: S čelem
Počet lůžek: 1 lůžko, 2 lůžka
Počet osob: 1 osoba, 2 osoby
Rozměr: 140x200 cm
Typ postele: Manželská, Jednolůžko