Dubová postel Massivo Classic 160x200 cm, dub, masiv

Kód: G85160-10-C
5 hodnocení
14 890 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubová postel Massivo Classic 160 x 200 cm, dub, masiv bez úložného prostoru je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 215 cm
Šířka: 175 cm
Síla použitého materiálu: 2 cm
Šířka boční desky: 17 cm
Výška postele od země: 21 cm
Rozměr nohy: 7x7 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 160x200 cm
Materiál: Dub, masiv

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubová postel Massivo Classic 160 x 200 cm, dub, masiv

Dřevěný materiál oceníte v celé domácnosti, ale zejména v ložnici, kde se oddáváte spánku a odpočinku. Jeho podoba je unikátní v tom, že příjemně lahodí oku a harmonicky splyne s dalšími barvami, materiály i prvky. Nevadí mu ocel, plast, ani textilie. S jeho pomocí tak můžete zařídit ložnici v kterémkoli stylu. Záleží jen na vás, o jaké prvky nábytek řady Massivo doplníte.

Širší rozměry pro páry

Dubová postel Massivo Classic v rozměrech 160 x 200 cm je rozměrnější variantou, kterou ocení zejména páry a jedinci, kteří mají prostornější ložnici. Opticky postel rozšiřuje také její rám, který výrazně přesahuje matrace. I když je postel nízká, pozornost upoutá v prostoru hlavně díky výraznému čelu. Na rozdíl od postelí Massivo Style je čelo v jednom kuse, a tak dává vyniknout textuře dřeva, která je právě u dubu výrazná.

Postel střídá lehce barevné tóny. Celkový odstín je teplý, ale kombinují se zde světlejší a tmavší části s rozdílnou texturou. Díky tomu je každý kus řady Massivo originál. Celou konstrukci drží silnější a pevné nohy, jež jsou v lehkém kontrastu se štíhlými tvary a deskami.

Massivo je minimalistické, jemné a harmonické

Postel skvěle zapadne do celé řady Massivo, jelikož se zde kombinují stejné prvky. Důraz je kladen na nenápadné zdobení, experimentování s rovnými a pravoúhlými liniemi a šíří dřevěných prvků. Postel lze kombinovat s nočními stolky, které jsou minimalistické v základním provedení ze tří stěn nebo s náročnější variantou, kde se nachází dvě zásuvky nebo zásuvka a jedna nižší police.

Postel je navržena v takovém designu, aby byla vzdušná a na pohled lehká, ale zároveň funkční a stabilní. Všimnout si můžete také absence úložného prostoru, který vám může vynahradit masivní komoda stejné řady s několika zásuvkami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Moderní, Venkovský
Barva: Hnědá, Přírodní
Šířka: 160 cm
Délka: 200 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Typ podstavce: Na podstavci
Úložný prostor: S úložným prostorem, Bez úložného prostoru
Materiál: Dřevo, Masiv
Dekor: Dub
Čelo postele: S čelem
Počet lůžek: 1 lůžko, 2 lůžka
Počet osob: 1 osoba, 2 osoby
Rozměr: 160x200 cm
Typ postele: Manželská, Jednolůžko