Dubová postel Balli-chrom 160x200 cm, dub, masiv

Kód: 10LB-0160CH
2 hodnocení
20 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubová postel Balli-chrom 160 x 200 cm je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti a ošetřena přírodním olejem BIOFA.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Využijte naši službu montáž nábytku a zajistěte si maximální pohodlí. 

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 225 cm
Šířka: 180 cm
Výška bočnice od země: 40 cm
Síla rámu: 9 cm
Šířka boční desky: 15 cm
Výška postele od země: 25 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 160x200 cm
Materiál: Dub, masiv
Vyrobeno v: Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rustikální dubová postel. Tak pevná a zároveň tak elegantní. Když do ní večer uléháte, je to skoro jako obřad. Nemusíte ji schovávat v rohu pokoje. Je tak perfektně navržená, že ji můžete umístit i do jeho středu, aniž by působila nepatřičně. Designový kus nábytku, který bezchybně plní svou funkci, ke které byl stvořen. Poskytuje vám bezpečný prostor k tělesné i duševní regeneraci. Zároveň zkrášluje váš domov.

Dubová postel s prvky v barvě chromu

Kombinace masivního dřeva a kovu signalizuje, že zde máte co do činění s nábytkem v rustikálním stylu. V tomto případě byly použity kovové akcenty v barvě chromu. To posteli propůjčuje moderní ráz. Dubová postel se veze na vlně minimalismu. Zachovává si jednoduchý ráz, přestože místo obyčejných nohou byla vybavena efektně nakloněnými podstavci a kromě základního obvodového rámu disponuje také prkenným čelem. Je výrazná, přesto v interiéru nepůsobí rušivě.

Ustelte si stylově

S postelí Balli to ostatně jinak ani nejde. V její jednoduchosti se skrývá obrovská síla. Pocítíte ji na vlastní kůži při osobním kontaktu s jejími bytelnými deskami rámu šíře 9 centimetrů. Čelo postele je pevné a důrazné, přesto nepůsobí tvrdě. Klidně jej nechejte odkryté, aby vynikla krása dubových desek. Nebo jej přes den obložte polštáři, které zpříjemní odpolední a podvečerní lenošení.

Ještě jednou se na postel zadívejte. Jaké povlečení jí bude nejvíce slušet? Jaké barvy polštářů budou nejvíce ladit. Zhluboka se nadechněte. Cítíte vůni pravého dřeva? Vidíte pevné hrany? Jaké to asi bude po nich přejíždět dlaní a prsty. Dotek teplého živého dřeva vyvolává nezaměnitelné pocity. Postel byla navíc natřena přírodním olejem. Mezi vámi a tímto kusem přírody tak není žádná rušivá vrstva. Jen voňavé dřevo a vy.

Přírodní olej Biofa

Každý kousek masivního dřeva na posteli je natřen přírodním olejem BIOFA. Nátěr má velmi přírodní odstín, pyšní se zdravotní nezávadností a čistým přírodním složením bez syntetických olejů a pryskyřic.

Kompletní servis

Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Rádi vám ovšem zajistíme kompletní servis, od dodání přes výnos až po sestavení. Více informací najdete na stránce Montáž nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Styl: Industriální, Moderní, Venkovský, Vintage
Barva: Hnědá, Přírodní
Šířka: 160 cm
Délka: 200 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Typ podstavce: Na podstavci
Úložný prostor: Bez úložného prostoru
Materiál: Dřevo, Masiv
Dekor: Dub
Čelo postele: S čelem
Počet lůžek: 1 lůžko, 2 lůžka
Počet osob: 1 osoba, 2 osoby
Rozměr: 160x200 cm
Typ postele: Manželská, Jednolůžko