Dubová postel Balli-chrom 160x200 cm, dub, masiv

Kód: 10LB-0160CH
1 hodnocení
Značka: Massivo.cz
20 490 Kč
Skladem

Dubová postel Balli-chrom 160x200 cm, dub, masiv bez úložného prostoru je vyrobena z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Postel je bez roštu a matrace.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rustikální dubová postel. Tak pevná a zároveň tak elegantní. Když do ní večer uléháte, je to skoro jako obřad. Nemusíte ji schovávat v rohu pokoje. Je tak perfektně navržená, že ji můžete umístit i do jeho středu, aniž by působila nepatřičně. Designový kus nábytku, který bezchybně plní svou funkci, ke které byl stvořen. Poskytuje vám bezpečný prostor k tělesné i duševní regeneraci. Zároveň zkrášluje váš domov.

 

Dubová postel s prvky v barvě chromu

 

Kombinace masivního dřeva a kovu signalizuje, že zde máte co do činění s nábytkem v rustikálním stylu. V tomto případě byly použity kovové akcenty v barvě chromu. To posteli propůjčuje moderní ráz. Dubová postel se veze na vlně minimalismu. Zachovává si jednoduchý ráz, přestože místo obyčejných nohou byla vybavena efektně nakloněnými podstavci a kromě základního obvodového rámu disponuje také prkenným čelem. Je výrazná, přesto v interiéru nepůsobí rušivě.

 

Ustelte si stylově

 

S postelí Balli to ostatně jinak ani nejde. V její jednoduchosti se skrývá obrovská síla. Pocítíte ji na vlastní kůži při osobním kontaktu s jejími bytelnými deskami rámu šíře 9 centimetrů. Čelo postele je pevné a důrazné, přesto nepůsobí tvrdě. Klidně jej nechejte odkryté, aby vynikla krása dubových desek. Nebo jej přes den obložte polštáři, které zpříjemní odpolední a podvečerní lenošení.

Ještě jednou se na postel zadívejte. Jaké povlečení jí bude nejvíce slušet? Jaké barvy polštářů budou nejvíce ladit. Zhluboka se nadechněte. Cítíte vůni pravého dřeva? Vidíte pevné hrany? Jaké to asi bude po nich přejíždět dlaní a prsty. Dotek teplého živého dřeva vyvolává nezaměnitelné pocity. Postel byla navíc natřena přírodním olejem. Mezi vámi a tímto kusem přírody tak není žádná rušivá vrstva. Jen voňavé dřevo a vy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Výška s čelem: 88 cm
Délka: 225 cm
Šířka: 180 cm
Výška bočnice od země: 40 cm
Síla rámu: 9 cm
Šířka boční desky: 15 cm
Výška postele od země: 25 cm
Úložný prostor: Ne
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Matrace: 160x200 cm
Materiál: Dub, masiv