TV stolek Croft 2, dýha divoký dub-lamino

Kód: G10L-8007
Novinka
2 hodnocení
Značka: Massivo.cz
10 390 Kč
Skladem

TV stolek Croft 2, dýha divoký dub-lamino je vyrobeny z lamina, které je potaženo dýhou

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Croft
Výška: 61 cm
Šířka: 168 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: Lamino - dýha divoký dub
Zavírání dveří: Tiché dovírání
Úchytky: Kovové
Počet polic: 3 police
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Výška od země: 15 cm
Nohy: Kovové - antracit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milovníci jednoduché krásy určitě při pohledu na TV stolek ze série Croft zajásají. Minimálně proto, že se zde spolu perfektně snoubí výrazné kovové akcenty jednoduchých tvarů a dřevěná dýha z pravé dubové kulatiny. Majitelé moderních interiérů mnohdy stojí před nelehkou otázkou. Zachovat jednoduchost a minimalismus nebo volit útulnost se všemi těmi ozdobnými prvky? Nábytek ze série Croft ovšem spojuje oba tyto zdánlivě protikladné požadavky.

Kvalitní a prostorný dubový TV stolek

TV stolek byl vyroben z kvalitního lamina potaženého dýhou z divokého dubu tak, aby vyhověl těm nejnáročnějším požadavkům na pevnost a stabilitu. Spoje jsou pevné a nábytek poskytuje dostatečnou oporu. K základním designově provedeným nohám byly přidány 2 dvě doplňkové nohy. Ty zaručují TV stolku maximální stabilitu, kterou určitě oceníte. TV stolky totiž nezřídka na svých bedrech nesou opravdu cenné přístroje. Když si vyberete dobře, nemusíte mít o svůj majetek strach.

TV stolek s úložným prostorem 

Dvě volné police a dvě protilehlé uzavírací skříňky. Tolik velkorysého prostoru nabízí televizní stolek ze série Croft. Do otevřených polic uložíte všechno, co potřebujete mít u sledování televize rychle při ruce. Televizní program nebo třeba kapesníčky. Ty se u sledování některých typů pořadů určitě hodí mít poblíž. Uzavíratelné skříňky potom uschovají vše, co má být ukryto před prachem a pohledy okolí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky