TV stolek Croft 1, dýha divoký dub-lamino

Kód: G10L-8008
Novinka
1 hodnocení
Značka: Massivo.cz
8 900 Kč
Skladem

TV stolek Croft 1, dýha divoký dub-lamino je vyrobeny z lamina, které je potaženo dýhou

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Croft
Výška: 61 cm
Šířka: 118 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: Lamino - dýha divoký dub
Zavírání dveří: Tiché dovírání
Úchytky: Kovové
Počet polic: 2 police
Síla použitého materiálu: 19 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Výška od země: 15 cm
Nohy: Kovové - antracit

Detailní informace

Detailní popis produktu

I TV stolek může mít styl. O tom se přesvědčíte při pohledu na dubový TV stolek ze série Croft. Jednoduchá a přímočará elegance v rustikálním stylu. Tak by se možná dal tento kus nábytku ve zkratce popsat. V jednoduchosti je krása. A tento dubový TV stolek dokazuje, že i rustikální styl může respektovat myšlenku minimalismu. 

Kvalitní a pevný TV stolek s dubovou dýhou 

U televizního stolku klademe důraz na kvalitu v prvé řadě. Mnohdy totiž nese na svých bedrech opravdu cenný přístroj. TV stolek byl vyroben z kvalitního lamina potaženého dýhou z pravé dubové kulatiny. Vyznačuje se tak vysokou pevností a bytelností spojů. Vnější vrstva z dýhy divokého dubu se zase postará o dokonalý estetický efekt. Maximální stabilitu zajišťují dvě robustní kovové nohy, které jsou po stranách pevně spojeny s tělem stolku, a jedna přídavná kovová nožka.

118 centimetrů pro vaši televizi

To je rozměr, který bude vyhovovat i přístrojům s větší úhlopříčkou. Hloubka 40 centimetrů je plně dostačující. A zároveň nezasahuje příliš do prostoru. Váš nový stolek pod televizi bude výborně plnit svou funkci i v případě, že televizi zavěsíte na zeď. Díky TV stolku tak využijete prostor pod televizí. Vrchní desku stolku můžete ozdobit například zelenými či kvetoucími pokojovými rostlinami. Nebo stylovými dekoracemi. Do přihrádek potom umístíte časopisy, ovladače nebo třeba herní konzoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky