Jídelní stůl Massivo 140, dub, masiv (140x90 cm)

Kód: G200-ST-140
17 hodnocení
Značka: Massivo.cz
13 180 Kč –15 % 11 140 Kč
Skladem

Jídelní stůl Massivo 140 je možné rozložit až do délky 220 cm. Stůl je vyroben z dubového masivu nejvyšší jakosti.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozkládací jídelní stůl Massivo ve variantě 140x90 cm je nejúspornější možností z hlediska prostoru. Pokud máte menší jídelnu, běžně se vás u stolu schází jen pár nebo si rádi užíváte široký prostor v jídelně, je tato varianta ideální volbou.

Proč zvolit jídelní stůl z masivního dřeva

Materiálů pro výrobu stolů je spousta. Ocel, kov, plast, sklo a mnoho dalších. Jen dřevo ale dokáže nabídnout tak harmonickou a přírodní podobu. V masivním provedení je navíc bytelný a zvládne dlouhodobou funkci i manipulaci.

U masivního nábytku je na prvním místě stabilita, odolnost a funkčnost. Dřevěnou základní desku drží silné nohy, které nejen že zaručí dlouhověkost, ale také ozdobí interiér.

Spousta místa pro servírování

Základní desku ve velikosti 140x90 cm můžete využívat pro malou rodinnou večeři. Pokud bude potřeba více místa, stačí roztáhnout postranní křídla stolu a rázem se vám nabízí prostor o délce 220 cm. Tato možnost je ideální ve chvíli, kdy čekáte návštěvu, prostíráte sváteční stůl nebo hrajete deskové hry.

Křídla se vysouvají jednoduše a lehce, takže to zvládne i jednotlivec. Podobu stolu můžete změnit v okamžiku a přivítat tak nečekané hosty.

Nadčasový design a provedení

Jednoduché pravoúhlé tvary a kvalitní materiál. Tak zní hlavní heslo při výrobě nábytku Massivo. Stůl je vytvořen z dubového dřeva, které se chlubí teplým medovým odstínem a výraznější texturou, která vašemu domu nebo bytu vdechne přírodní podobu.

Vykreslená textura je patrná na každé části stolu. Díky tomu, že se jedná o přirozenou kresbu dřeva s různými rádoby nedokonalostmi, je každý kousek originálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Série: Massivo
Délka: 140 - 220 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 75 cm
Síla desky: 2,6 cm
Rozměr nohy: 7,6 x 7,6 cm
Materiál: Dub, masiv
Povrchová úprava: Olej BIOFA
Hmotnost produktu: 50 kg