Jídelní stůl Fabro 200x90 cm, lamino

Kód: G10F-5200
Neohodnoceno
10 690 Kč
Skladem (> 5 ks)

Jídelní stůl Fabro 200x90 cm je vyroben z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Fabro
Výška: 75 cm
Délka: 200 cm
Šířka: 90 cm
Materiál: Lamino
Síla desky: 38 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte opravdu velkou rodinu? Potom potřebujete opravdu velký jídelní stůl. Jídelna je totiž místem milých setkání u dobrého jídla a pití. Nebo u sklenky kávy či čaje. A přece se nebudete setkávat na etapy, že? Rodina má držet pospolu. Jídelní stůl ze série Fabro má délku celých 200 centimetrů. Pohostí najednou 8 až 10 lidí. 

Jídelní stůl: lamino a dýha

Lamino má své výhody. Drží tvar a nepodléhá změnám. Pokud vyberete opravdu kvalitní lamino, nábytek vám vydrží po celé dlouhé roky. Když prvotřídní materiál navíc opatříte ještě dřevěnou dýhou, získáte nábytek vyznačující se kvalitami lamina i hřejivostí pravého dřeva. Pokud jste zastánci přírodních řešení, měli byste také vědět, že povrch stolu byl ošetřen přírodním olejem s voskem.

Dlouhý jídelní stůl 200 x 90 cm 

Některé dlouhé jídelní stoly mohou vypadat díky své délce směšně. Trošku jako jezevčíci s dlouhým tělem. To však u jídelního stolu Fabro nehrozí. Jeho základnu totiž tvoří pevný kvádr. I při dlouhé vrchní desce tak pořád stylově ladí. 

Jídelní stůl se skvěle hodí do moderních interiérů. Díky netradičnímu řešení s podstavcem a barevně odlišenými bočními hranami. Černá barva s dubovou dýhou opravdu hezky kontrastuje. 

Pokud se vám jídelní stůl líbí, ale ocenili byste kratší variantu, podívejte se na jídelní stoly Fabro v délce 180 a 160 centimetrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 200 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Povrch: Matný
Materiál: Lamino, Dýha
Dekor: Dub
Materiál desky: Lamino, Dýha
Materiál nohou: Lamino, Dýha
Nohy: 1 noha
Počet míst k sezení: 4 místa k sezení, 5 míst k sezení, 6 míst k sezení, 7 míst k sezení, 8 míst ksezení
Rozkládání: Nerozkládací
Tvar: Obdélníkový