Jídelní stůl Fabro 180x90 cm, lamino

Kód: G10F-5180
Neohodnoceno
9 790 Kč
Skladem (> 5 ks)

Jídelní stůl Fabro 180x90 cm je vyroben z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Fabro
Výška: 75 cm
Délka: 180 cm
Šířka: 90 cm
Materiál: Lamino
Síla desky: 38 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte velký jídelní stůl pro 6 až 8 lidí? Pokud zároveň preferujete také neotřelý moderní design, možná jste právě našli svého favorita. Jídelní stůl Fabro s délkou celých 180 centimetrů se stane dominantou vaší kuchyně. S takovými rozměry mu to půjde snadno. Navíc je velmi výrazný díky svému zpracování. 

Moderní jídelní stůl do moderního interiéru

Pokud máte rádi interiéry pohybující se na pomezí decentní elegance a moderny, z jídelního stolu Fabro budete nadšení. Je jednoduchý, přitom jeho vzhled rozhodně není běžný. Jeho čisté linie byly zpracovány do neobvyklých dispozic. Obyčejnou rovnou desku stolu doplňuje mohutný podstavec. Zvýrazněné hrany dodávají stolu na eleganci. 

Je to opravdu zajímavý kousek. Jen se ještě jednou podívejte na obrázek. Co vám připomíná? Možná se nový stůl stane pevným ostrůvkem vaší rodiny. Místem, kde se všichni budete rádi společně scházet. Tento stůl nese poselství jednoty. Místo běžných čtyř nohou má jeden pevný základ. Je to krásná symbolika.

Elegantní dubová dýha

Lamino a dubová dýha. To je perfektní kombinace pro bytelný kus nábytku, kterým by měl jídelní stůl rozhodně být. Lamino propůjčuje potřebnou pevnost. Dřevěná dýha zase luxusní vzhled. Povrchu stolu byl ošetřen přírodním olejem s voskem. Můžete si tak být jistí, že jídlo své rodině servírujete ve zdravém prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 180 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Povrch: Matný
Materiál: Lamino, Dýha
Dekor: Dub
Materiál desky: Lamino, Dýha
Materiál nohou: Lamino, Dýha
Nohy: 1 noha
Počet míst k sezení: 4 místa k sezení, 5 míst k sezení, 6 míst k sezení, 7 míst k sezení, 8 míst ksezení
Rozkládání: Nerozkládací
Tvar: Obdélníkový