Jídelní stůl Fabro 160x90 cm, lamino

Kód: G10F-5160
1 hodnocení
9 290 Kč
Skladem (> 5 ks)

Jídelní stůl Fabro 160x90 cm je vyroben z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Potřebujete poradit?

+420 773 986 400

Série: Fabro
Výška: 75 cm
Délka: 160 cm
Šířka: 90 cm
Materiál: Lamino
Síla desky: 38 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl z lamina potaženého dubovou dýhou je díky svému zpracování velmi pevný a odolný. Lamino dodává nábytku pevnost a zabraňuje nežádoucím deformacím. Dubová dýha zase dodává stolu onu pověstnou hřejivost, která přináší interiéru dojem útulnosti.

Jídelní stůl do moderních interiérů 

Jídelní stůl Fabro vyniká opravdu odvážným designem. Jeho základnu tvoří široký hranol. Toto řešení je opravdu neotřelé. Stůl proto svým vzhledem každého upoutá už na první pohled. Zajímavé jsou i černé akcenty na hranách jídelního stolu.

Ještě jednou se na jídelní stůl Fabro podívejte. Horní deska působí velmi decentně až klasicky. Oproti tomu je spodní část stolu velmi robustní. Stůl jako celek potom díky těmto dvěma kvalitám působí stabilně a klidně. Když kolem něj rozestavíte židle, efekt se ještě znásobí.

Jídelní stůl je srdcem kuchyně

Odehrávají se u něj rodinné snídaně, obědy, večeře. Mnohdy i sáhodlouhé příjemné rozhovory u kávy nebo sklenky vína. K jídelnímu stolu Fabro se pohodlně posadí až 6 lidí. Rodina nebo přátelé. Posezení u jídelního stolu obloženého dobrým jídlem a pitím se stane vždy slavnostní událostí. 

Jídelní stůl se díky použitým materiálům velmi snadno udržuje. Jeho čisté linie nedovolí ulpívat žádným nečistotám. Povrch byl pro dokonalou ochranu ošetřen přírodním olejem s voskem. Máte tak jistotu, že se váš jídelní stůl podílí na příjemném a zdravém klimatu jídelny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Výška: 75 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 160 cm
Velikost: Široká, Velká, Dlouhá
Povrch: Matný
Materiál: Lamino, Dýha
Dekor: Dub
Materiál desky: Lamino, Dýha
Materiál nohou: Lamino, Dýha
Nohy: 1 noha
Počet míst k sezení: 4 místa k sezení, 5 míst k sezení, 6 míst k sezení
Rozkládání: Nerozkládací
Tvar: Obdélníkový