Jídelní stůl Cromo 100x200 cm, černý, dub, masiv

Kód: PGAV100X200C
6 hodnocení
Značka: Massivo.cz
14 640 Kč
Skladem

Dubový jídelní stůl Cromo 100x200.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Cromo
Výška: 76 cm
Délka: 200 cm
Šířka: 100 cm
Materiál: Dub - dřevo
Síla desky: 40 mm
Barva: Dub
Povrchová úprava: Olej s voskem
Nohy: Kovové - černé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte jednoduchý, ale efektní jídelní stůl? Dubový stůl ze série Cromo možná bude tou pravou volbou. Je zajímavý. Robustní a výrazný, přitom vlastně minimalistický. Čtyřcentimetrová dubová deska z masivu stojí na dvou černých kovových podstavcích. Možná si říkáte, co na tom je? Ale podívejte se na obrázky. Ono to prostě funguje. Ta souhra je dokonalá. A co teprve až k němu postavíte židle? Dřevěné nebo kovové? Klidně oboje.

Přirozeně krásný stůl

Žádné zbytečné prvky ani vrstvy laku u jídelního stolu ze série Cromo nehledejte. Vrchní deska je jednoduše dokonalá. Čisté dubové dřevo ošetřené přírodním olejem s voskem. Už cítíte vůni pravého dřeva? Povrch příjemný na dotek?

S láskou servírovaná večeře. Vy, vaše rodina a příjemná konverzace. Stůl je srdcem každé kuchyně. Dubový stůl bude srdcem stabilním a silným. Laskavým a teplým. Stejně jako materiál, ze kterého je vyroben. Bude stát pevně na robustních kovových základech. 

Výborný v kombinacích

Náš dubový stůl budou milovat vyznavači jednoduchého minimalismu a kvalitních věcí. Protože bude splňovat jejich vysoké nároky na kvalitu i na design. Stůl se bude skvěle vyjímat v moderních minimalistických nebo rustikálně laděných interiérech. Dřevo, kov, sklo. Dokonce i moderní plastové doplňky. Jídelní stůl Cromo můžete libovolně kombinovat s dalšími materiály a pořád to bude vypadat dobře.

Nebo potřebujete pracovní stůl s velkorysou plochou? Tady jej máte. Jedná se o opravdu univerzální kousek a své uplatnění najde v kuchyni, pracovně i ve studentském pokoji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky